Spa Zakopane Art&Spa

Zabiegi Spa i masaże relaksacyjne w Zakopanem

MASAŻE CAŁOŚCIOWE

Szeroka oferta profesjonalnych masaży w samym centrum Zakopanego - u nas będą mogli Państwo w pełni się zrelaksować i zregenerować siły! Oferujemy zarówno masaż klasyczny, relaksacyjny jak i aromaterapeutyczny, dzięki którym szybko zapomną Państwo o bólu czy licznych stresach dnia codziennego. 

W naszym hotelu usługa masażu wykonywana jest przez profesjonalnych masażystów, którzy odpowiednio dobiorą rodzaj masażu idealny dla Państwa potrzeb. Oferujemy także masaże przy użyciu olejków oraz masaż świecą, które znacznie poprawią wygląd skóry oraz pomogą jej z powrotem nabrać młody i elegancki wygląd. 

Masaż klasyczny                                            

Masaż polega na stosowaniu różnorodnych metod dotykania: głaskania, rozcierania, oklepywania, ugniatania, wstrząsania i wyciskania. Mogą to być techniki dynamiczne lub spokojne, o słabym lub mocnym natężeniu.

 

Masaż relaksacyjny

Dla osób żyjących w ciągłym stresie lub po prostu chcących się odprężyć po ciężkim dniu, najodpowiedniejszą formą masażu jest masaż relaksacyjny, który pobudza skórę i mięśnie zmniejszając ich napięcie, przywraca prawidłowy rytm serca oraz poprawia krążenie krwi.

 

Masaż aromaterapeutyczny                                                                      

Masaż wykonywany z zastosowaniem olejków aromatycznych (eterycznych), który łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami olejków.

 

Masaż gorącymi kamieniami                                                                         

 

Ciepło płynące z kamieni oraz spokojne, powolne ruchy podczas wykonywania masażu, pozwalają na maksymalne rozluźnienie mięśni napiętych po całym dniu pracy.

 

Masaż świecą/ Candle massage                                                                                                                                                             

Masaż ciepłą świecą aromatyczną sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję. 


                                                                                             

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij